Gönderiliyor...
Hakkımızda

SAFA CEPHE SİSTEMLERİ olarak 1996 yılında İstanbul da kurulan ve her geçen gün oluşturduğu müşteri memnuniyetinden aldığı güçle büyüyen firmamız güvenilir, genç ve dinamik kadrosuyla mekanlarınız için özgün tasarımlar sunarak Giydirme Cephe, Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Kaplama sistemlerinde başka bir boyut kazandırıyoruz.Firmamız 2010 yılı itibariyle gelişmekte olan ortadoğu ülkelerinden hizmet vermekle beraber LİBYA'nın TRİPOLİ şehrinde 3000 metrekare kapalı alanda üretimini sürdürmektedir. Şirketimizin Temel İlkesi ; 18 yıllık geçmişimizle kazandığımız tecrübemizi, kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla Dünya pazarında söz sahibi olmayı hedefleyen SAFA CEPHE SİSTEMLERİ Yurtdışında da önemli projelerde, çözüm ortaklığı yapmanın haklı gururunu yaşıyor.

 


Misyonumuz : Topluma ve doğaya saygılı, güvenilir, verimli ve yüksek sorumluluk bilinciyle çalışarak eko sisteme faydalı, katma değerler üretmek.

 

Vizyonumuz : SAFA CEPHE SİSTEMLERİ Alüminyum olarak sektörde deneyimli, teknik personel, ileri teknoloji ve kaliteli ürün kullanarak % 100 müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Uluslararası standartlar, Modern mimari yapılar, farklı mimari projeler, global trendler çerçevesinde takip edip Uluslararası Platformdaki bilgi birikimini ve deneyimini kalite anlayışı çerçevesindeSAFA CEPHE SİSTEMLERİ çalışanları ile birlikte geliştirmeye devam edecektir.

KURUMSAL
HABERLER
Web Sitemiz yayına açılmıştır. Web sitemiz ile, cephe sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, ve daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebil...