Gönderiliyor...
Kapaklı Cephe Giydirme Sistemleri

Kapaklı Cephe Giydirme Sistemleri; iş merkezleri, oteller, bankalar, kamu binaları, okullar, hastaneler ve benzeri yapılarda sıkça kullanıldığı görülen ve yapının özelliklerine uyum sağlamasıyla önem kazanan bir uygulama şeklidir.

  • Kapaklı Giydirme Cephe Sistemi'nde dış yüzeyde kullanılan çeşitli genişliklerdeki alüminyum kapak profili, mimarların taleplerine göre pek çok farklı geometrik formda uygulanabilmektedir.
  • Cephede içinde isteğe ve gerekliliklere göre gizli veya görünür açılır alanlar entegre edilebilir.
  • Su tahliyesi ve havalandırma konuları sistem içerisinde çözülür ve test edilir.
  • Hava, su geçirimsizlik ve rüzgâr dayanım testleri ilgili normlara göre yapılmış, uluslararası Qualanod ve Qualicoat yüzey işlem sertifikalarına sahip, tüm sistem malzemeleri 10 yıl mali mesuliyet sigortası ile desteklenen, müşteri isteğine bağlı olarak istenilen ölçülerde hazırlanan numunenin Avrupa Birliği Standartları Enstitüsü tarafından bağımsızlığı ve teknik performansları kabul edilip onaylanmış bir test merkezinde test edilebileceği sistemler kullanılmaktadır

   Yapının cephesinde öncelikle alüminyum profillerin asılması, kat aralarında şapaltı ve duman kesici, taşyünü, mebran uygulamasıyla devam edip cephesin asılmasıyla sonlandırılan sistemimizin ısı ve ses yalıtımına katkısı oldukça yüksektir.

Kullanılan Malzemeler;

- Düşey ve Yatay Alüminyum Profiller,

- Düşeyde veya Yatayda Baskı Profili Ve Kapak Profili

- Şapaltı Ve Duman kesici

- Taşyünü ve mebran

- Ankrajlar, Çelik dübeller

- 6mm temperli reflekte cam + 12mm schüco çıta + 6mm düz cam

- Cephe Uyumlu Notr Silikon

- Kapaklı Sistem İstenirse Yatayda Ve Düşeyde Bakı ve Kapak Profili Kullanılır Silikon Kullanılmaz.

ÜRÜNLERİMİZ
HABERLER
Web Sitemiz yayına açılmıştır. Web sitemiz ile, cephe sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, ve daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebil...