Gönderiliyor...
Kompozit Panel Uygulaması

Yapıların “Çağdaş Yüzü”
Alüminyum kompozit levha kaplamalar

Binaların dış cephelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş “yangına dayanıklı” (tutuşmaz) özellikli alüminyum kompozit levha ile yapılan kaplama çeşididir. Standart üretim ölçülerinin yanı sıra isteğe bağlı özel ölçülerde, boyalı yüzeyi yüksek dayanımlı koruma filmi ile kaplanmış ürünler kullanılır.
 
Solid, Metalik, Sparkling (simli), Doğal Taş ve Ahşap Desenli renk seçenekleri mevcuttur. Renkler standart olarak % 30 parlaklıktadır. Mimari tercihe göre % 30 ile % 80 arası parlaklıkta üretim mümkündür. Kompozit levha kaplama arkasına, duvar önüne, taşyünü ve buhar dengeleyici uygulaması ile ısı yalıtımı sağlanmaktadır. 2 veya 3 mm kesitli boyalı alüminyum levhalar ile kaplamalar yapmak da mümkündür.

Sıradışı projelerin malzemesi
Titanyum
Sıradışı projeler için yeni arayışlara yanıt olan, tüm dünyada yükselen benzersiz bir malzeme. Güç ve dayanımı çelikten daha fazla ve neredeyse alüminyum kadar hafif olan titanyum, yapıya yük getirmediği gibi, günümüzde 
korozyona ve pek çok kimyasal etkiye karşı en dayanıklı metal olarak biliniyor. Titanyum gökyüzünün ışığını kendine özgü etkisiyle yansıtarak cepheyi benzersiz bir estetiğe büründürüyor.  

“Çelik gibi” sağlam cepheler için
Paslanmaz Çelik
Zorlu koşullar için tasarlanan yapılarda, en yüksek dayanımın beklendiği cepheler için üretilen alev almaz paneller, gerçek çelik dayanımı sağlıyor. Paslanmaz çelik kaplı kompozit levhalar projeye, yalnızca panellerde bulunan yangın güvenliğine ek olarak; çeliğe özgü sağlamlık ve zorlu dış etkenlere dayanım avantajlarını da getiriyor. Mimarların fikirleri, yatırımcıların ise projeleri “eskimiyor”.

Ahşabın doğallığı yangın güvenliği ile bir arada

Ahşap
Ahşabın tüm avantajlarına sahip ama dezavantajlarından hiçbirinin olmadığı bir malzeme. Estetik olarak tüm kompozit malzemeler içinde en doğal görünümü sağlarken, dezavantajları yüzünden ahşabın kullanılmadığı tüm yüzeylere, onun doğallığını taşıyor.
Projeye özel biçim,cephede hareket özgürlüğü

Perfore
Cephe projelerinde “hareket özgürlüğü” için avantajlıdır. Yüksek teknolojiyle üretilen levhalar, projeye özel biçimlerde kesilip bükülebilme olanağıyla, cephe tasarımlarına esneklik getiriyor.

ÜRÜNLERİMİZ
HABERLER
Web Sitemiz yayına açılmıştır. Web sitemiz ile, cephe sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, ve daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebil...